Doprava zdarma po České republice při nákupu nad 1500 Kč.

O nás

Pribeh
2017
Na začátku byl nápad vytvořit si diář na míru. Lucka, zakladatelka značky Love & Story Design, nemohla na českém trhu objevit takový, který by splňoval všechny její požadavky. Tak se v březnu 2017 zrodila myšlenka: „Co si navrhnout své vlastní diáře a spustit e-shop? Grafickým designem nepolíbená, se do tohoto projektu vrhla po hlavě a po desítkách návrhů se konečně dopracovala k finální verzi. Pak začalo hledání tiskárny, což se ukázalo být složitější než se zdá, ale nakonec byly už v říjnu první kousky v konceptu Fashionista a Traveler hotové. Diáře jsou v podstatě otiskem Lucčiny osobnosti - vášnivá cestovatelka, kreativní duše, milovnice módy a designu.
Neuvěřitelné se stalo skutečností a na začátku prosince se všech 500 kusů prodalo. Ten pocit byl naprosto nepopsatelný. Čirá radost, nadšení i úleva, zkrátka všechno dohromady. Pozitivní zpětná vazba a ohlasy zákaznic byly hnacím motorem k další tvorbě a vymýšlení nových produktů. S přelomem roku tak vznikla kolekce designových obalů na telefony, tvorba plakátů na míru a nakonec zápisníky. Kvůli studiu na vysoké škole bylo ovšem času málo a e-shop byl vždy na druhé koleji. Říjen 2018 je v příběhu Love & Story Design přelomový. Touha vytvořit kouzelné růžové království plné designových pokladů byla stále silnější a po nalezení vhodného prostoru na Praze 6 se otevřela kamenná prodejna. Předělat původní take away bistro si sice vyžádalo bezpočet bezesných nocí, návštěv Ikei, bourání a montování, ale stálo to za to. Obchod je nyní Lucčiným splněným snem a srdcem značky Love & Story Design.
2018
2019

Díky možnostem obchůdku se sortiment raketově rozrůstal o malé bytové dekorace, doplňky, plánovače, cestovní deník, bločky a především oblíbené propisky. Lucka se také začala věnovat tvorbě grafiky na svatby jako jsou pozvánky, svatební menu či jmenovky. Grafiku si navrhuje a následně ji kompletně ručně vyrábí ve svém kamenném obchodě. S rokem 2019 se zrodilo mnoho nápadů, které se následně realizovaly v roce 2020, jako například sešity s kroužkovou vazbou a vytváření jednotlivých kolekcí.

Lucie
 zakladatelka

Zakladatelka značky Love & Story Design Lucka Šimůnková se narodila v Praze v říjnu 1995. Už jako malá sršela kreativitou a nápady, které se později rozvinuly v lásku ke grafickému designu, ač ho nikdy nestudovala. Při inženýrských studiích na VŠE začala pronikat do tvorby grafiky jako samouk a poté strávila dvě léta na Umělecké univerzitě UAL v Londýně, kde absolvovala kurzy grafického designu.


„Každý z produktů Love & Story Design je navržen s velkou láskou k detailům. Při tvorbě vycházím z vlastních zkušeností a požadavků na organizovaný pracovní den. Poté se to snažím propojit s designovými prvky a výsledkem jsou jedinečné a krásné produkty, které jsou zároveň praktické.“

 

"Love what you do
do what you love."

- Wayne W. Dayer